Hotel dla naszych zwierząt

room-hotel-994227_640.jpg, Feb 2021

W większości przypadków nie możemy zabrać naszego zwierzaka na eskapadę z przyczyn od nas niezależnych. Bez względu na to, gdzie i jak długo podróżujemy, chcemy, aby nasze zwierzęta były pod dobrą opieką. Z myślą o psach i kotach stworzyliśmy miejsce przyjazne zwierzętom! Jeśli nie uda Ci się znaleźć hotelu dla kotów w Krakowie lub hotelu dla psów w Krakowie - przychodzimy na ratunek! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Hotel dla psów to miejsce, w którym praktycznie każdy zwierzak czuje się wyjątkowo. Doskonałe warunki gwarantują przytulną i przyjazną atmosferę, a wysoka jakość karmy i przysmaków sprawia, że ​​zwierzęta czują się wyjątkowo.

Poznaj nasz hotel dla zwierząt od środka! Odwiedź naszą stronę internetową, zajrzyj do galerii i zobacz jakie warunki wdrożyliśmy dla naszych uczniów. Zafunduj sobie spokój i ciszę podczas wymarzonych wakacji dzięki bezpieczeństwu, które gwarantujemy Twoim kotom lub psom. Nie musisz martwić się o czystość i higienę, ponieważ jest to dla nas priorytet, nad którym czuwają opiekunowie mojej firmy. Koci Hotel Kraków oferuje całodobową opiekę nad zwierzętami.

Dzięki wykwalifikowanym opiekunom prawnym masz pewność, że zwierzęta są bezpieczne. Często bawią się z innymi przedstawicielami własnego gatunku i spędzają wyjątkowe chwile. Nasz hotel dla zwierząt znajduje się w woj. Małopolski, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą aktywnie spędzić czas w Krakowie lub chcą go opuścić. Nie zostawiaj własnego zwierzaka bez opieki, ponieważ nigdy nie wiesz, co może się z nim stać!